21. Yüzyıl Eğitimi…
Özel YÜCE Okullarında burslu okuma fırsatı
21. Yüzyıl Eğitimi…
Özel YÜCE Okullarında burslu okuma fırsatı
21. Yüzyıl Eğitimi…
Özel YÜCE Okullarında burslu okuma fırsatı
Uluslararası Bakalorya Programının (IB)

sürekliliğine sahip, dünyadaki 400 okuldan biri olan,

YÜCE Okullarında

eğitim görmek ister miydiniz?

Özel Yüce Okulları Türkiye’de eğitim alanında her zaman ilkleri gerçekleştiren ve öğrencilerini 21. Yüzyılın becerileri ile erken yaşta tanıştıran uluslararası bir eğitim anlayışına sahiptir. Uluslararası Bakalorya Orta Yıllar Programı (IB-PYP, MYP ve DP) ile uluslararası programların sürekliliği sağlanmaktadır.
Özel YÜCE Ortaokulu

Özel Yüce Ortaokulu Türkiye’de eğitim alanında her zaman ilkleri gerçekleştiren ve öğrencilerini 21. Yüzyılın becerileri ile erken yaşta tanıştıran uluslararası bir eğitim anlayışına sahiptir. Uluslararası Bakalorya Orta Yıllar Programı (IB-MYP) ile uluslararası programların sürekliliği sağlanmaktadır.


Daha Fazla Bilgi
Özel YÜCE Fen Lisesi

Özel YÜCE Fen Lisesi Türkiye’de eğitim alanında her zaman ilkleri gerçekleştiren ve öğrencilerini 21. Yüzyılın becerileri ile destekleyen uluslararası bir eğitim anlayışına sahiptir.


Daha Fazla Bilgi
Özel YÜCE Koleji

Özel YÜCE Koleji Türkiye’de eğitim alanında her zaman ilkleri gerçekleştiren ve öğrencilerini 21. Yüzyılın becerileri ile destekleyen uluslararası bir eğitim anlayışına sahiptir.


Daha Fazla Bilgi
% 0

Burs

% 0

Burs

% 0

Burs

% 0

Burs

YÜCE Okulları Okula Kabul ve Bursluluk

8’den 9’a geçiş Bursluluk Sınavı

2022-2023 öğretim yılında Özel YÜCE Okullarının ve Ankara ili genelinde bulunan tüm resmi ve özel ilkokulların 8. sınıfında öğrenim gören öğrencilere yönelik ücretsiz olarak uygulanacak olan Bursluluk Sınavı okulumuzda yüz yüze, basılı sınav üzerinden tek gün tek oturumda gerçekleştirilecektir. Sınava başvurmak için öğrenci velisi tarafından şahsen ya da http://yucebursluluk.k12net.com adresinden online yapılabilir. Burs başvuru işlemlerinin tamamlanması için öğrenci velisinin şahsen okula gelerek bursluluk şartnamesini onaylaması gerekmektedir. Öğrenci bursluluk sınav giriş belgesi velimize elden teslim edilecektir.


Sınav tarihi ve saati: 18 Şubat 2023 saat 11:00
Son başvuru tarihi: 17 Şubat 2023 Cuma günü 17:00'ye kadar devam eder
4’ten 5’e geçiş Bursluluk Sınavı

2022-2023 öğretim yılında Özel YÜCE Okullarının ve Ankara ili genelinde bulunan tüm resmi ve özel ilkokulların 4. sınıfında öğrenim gören öğrencilere yönelik ücretsiz olarak uygulanacak olan Bursluluk Sınavı okulumuzda yüz yüze, basılı sınav üzerinden tek gün tek oturumda gerçekleştirilecektir. Sınava başvurmak için öğrenci velisi tarafından şahsen ya da http://yucebursluluk.k12net.com adresinden online yapılabilir. Burs başvuru işlemlerinin tamamlanması için öğrenci velisinin şahsen okula gelerek bursluluk şartnamesini onaylaması gerekmektedir. Öğrenci bursluluk sınav giriş belgesi velimize elden teslim edilecektir.


Sınav tarihi ve saati: 25 Şubat 2023 saat 11:00
Son başvuru tarihi: 24 Şubat 2023 Cuma günü 17:00'ye kadar devam eder
Ara Sınıflar için Okula Kabul Sınavı

2022-2023 öğretim yılında Ankara ili genelinde bulunan tüm resmi ve özel okulların 5, 6, 7, 9, 10. sınıflarında öğrenim gören öğrencilere yönelik ücretsiz olarak yapılacak okula kabul sınavı bilgisayar kabinleri başında e-sınav yöntemiyle gerçekleştirilecektir. Öğrenciler, sınavlara okul ortamında ve e-sınav yöntemiyle katılabilecektir.

Sınava başvurmak için öğrenci velisi tarafından şahsen, telefonla ya da http://yucebursluluk.k12net.com adresinden online yapılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

34.Yıl
Yüce Özel Okulları
K12Net
Okul Yönetim Sistemi
Edu21
Öğrenim Yönetim Sistemi
EAQUALS
Dil Eğitimi Kalite Denetim Konseyi
IB
Uluslararası Bakalorya
IB
IB Program Sürekliliği
P21
21.Yüzyıl Becerileri Ortaklığı
Okullar :
Geleceğin Ortakları

YÜCE Okulları Bursluluk koşulları ile ilgili daha fazla bilgi için:

0312 490 02 02 info@yuce.k12.tr

Adres Bilgileri

Mesaj Gönder