Özel YÜCE Fen Lisesi

 Ana Sayfa / Yüce Okulları / Özel YÜCE Fen Lisesi

21. YY Eğitimi: Özel YÜCE Fen Lisesi!

Özel YÜCE Fen Lisesi Türkiye’de eğitim alanında her zaman ilkleri gerçekleştiren ve öğrencilerini 21. Yüzyılın becerileri ile destekleyen uluslararası bir eğitim anlayışına sahiptir.

Özel YÜCE Fen Lisesi kurulduğu günden bugüne yenilikçi öğretim yaklaşımları ile Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmiş bir okuldur. Özel YÜCE Fen Lisesi, 2001 yılında Akıllı Okul ile bilgisayar ve projeksiyon gibi teknolojik donanımları sınıfta standart olarak kullanmaya başlamıştır. 21. Yüzyıl eğitimi çerçevesinde teknolojiyi hem dersliklerde hem de eğitimin süreçlerinde etkin olarak kullanan Özel YÜCE Fen Lisesi tüm düzeylerinde tablet bilgisayarlar ile öğretimi zenginleştirmekte ve öğrencilerin öğretim ihtiyacı doğrultusunda farklılaştırılmış öğretim yöntemlerini uygulamaktadır.

Özel YÜCE Fen Lisesi farklı öğretim yöntemleri ve zengin ölçme stratejileri ile 21. Yüzyılın eğitimini veren, öğrencilerini gelecekte başarılı bireyler olmak üzere gerekli 21. Yüzyıl becerileri ile geliştiren, uluslararası standartlarda yapılandırılmış bir öğretim sunmaktadır.

Adres Bilgileri